Pasaż Chełmski
ul. Cieszyńskiego 36, paw. 65-66 (piętro), 80-809 Gdańsk

Kosmetyki do opalania

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do opalania w solarium firmy Soleo oraz Supertan. Pamietaj! Do opalania w solarium nie używamy zwykłych kosmetyków, a w szczególności tych przeznaczonych do opalania na słońcu, zawierających filtry UV.

Kosmetyki solaryjne dzielą się na przyspieszacze opalania oraz bronzery.

Przyspieszacz opalania jest idealnym kosmetykiem dla Ciebie, jeśli dawno się nie opalałeś, masz jasną karnację, Twoja skóra jest delikatna i trudno się opala. To również doskonały kosmetyk dla osób już opalonych, które stawiają wyłącznie na naturalną, szybką i trwałą opaleniznę. Przyspieszacze opalania zawierają tyrozynę, która działa jak soczewka, pozwalając większej ilości UVA przedostać się do skóry, oddziałuje bezpośrednio na komórki melaniny zawarte w skórze w udowodniony sposób przyspieszając proces opalania. Przyspieszacze zawierają również dużą dawkę antyoksydantów, składników nawilżających, ujędrniających i regenerujących skórę.

Jeśli oczekujesz dodatkowego efektu wzmocnienia naturalnej opalenizny, wybierz przyspieszacz opalania z bronzerem.

Bronzery są idealne dla osób, których skóra nie jest bardzo jasna i które oczekują natychmiastowych, spektakularnych efektów. Bronzer to kosmetyk zawierający najczęściej substancje powierzchownie brązujące skórę, takie jak: DHA, wyciąg z orzecha włoskiego, beta – karoten czy olej z marchwi, które utleniając się na skórze szybko nadają jej atrakcyjny, brązowy odcień. Dla osób pragnących pogłębić kolor uzyskanej wcześniej opalenizny polecamy mocne bronzery, a dla tych rozpoczynających przygodę z opalaniem – delikatniejsze.