Pasaż Chełmski
ul. Cieszyńskiego 36, paw. 65-66 (piętro), 80-809 Gdańsk

Zasady bezpieczeństwa w naszym salonie w związku z COVID-19:

  1. Możliwość REZERWACJI TELEFONICZNEJ pod nr tel. 58 302 91 90 w dniu wizyty lub maksymalnie na dzień przed planowaną wizytą.
  2. ODWOŁAJ WIZYTĘ jeśli: !   występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną, !   jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, ! zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, ! w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.
  3. Umówienie wizyty i/lub przyjście do solarium jest równoznaczne z oświadczeniem klienta, że żadna z przesłanek wymienionych w punkcie 2. go nie dotyczy.
  4. W solarium jednorazowo, poza obsługą, może przebywać 8 OSÓB – po 1 w każdej kabinie. Nie ma możliwości oczekiwania w salonie na zwolnienie urządzenia oraz przychodzenia z dziećmi i innymi osobami towarzyszącymi – POCZEKALNIA I KĄCIK ZABAW SĄ WYŁĄCZONE Z UŻYTKU.
  5. Na umówioną wizytę prosimy przychodzić PUNKTUALNIE. Jeśli spóźnisz się więcej niż 5 min, a po Tobie będzie umówiona kolejna osoba – personel ma prawo odmówić wykonania usługi, by uniknąć tworzenia się kolejek.
  6. Obowiązkowa DEZYNFEKCJA RĄK zaraz po wejściu do salonu.
  7. Zachowaj bezpieczny ODSTĘP 2 m od personelu oraz innych klientów.
  8. Obowiązkowo noś MASECZKĘ zasłaniającą ust i nos podczas pobytu w salonie, zdjąć ją możesz dopiero podczas sesji opalania w zamkniętej kabinie.
  9. Rekomendujemy NIEKORZYSTANIE Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH podczas wizyty, z wyłączeniem użycia ich do dokonania zapłaty za usługę.
  10. W miarę możliwości wybierz PŁATNOŚĆ BEZGOTÓWKOWĄ.